Microsoft: son Windows 10 güncellemesini kaldırın!

Merhaba Arkadaşlar , Microsoft: son Windows 10 güncellemesini kaldırın! En son yapılan KB4482887 kodlu Windows 10 güncellemesinin işletim sisteminin bazı sorunlarına çare olması gerekiyordu. Ancak pek de istenildiği gibi olmadı. Güncelleme yapan bir çok kişi işletim sisteminin en son sürümünün oyunlarda ve farelerde performans sorunlarına yol açtığını fark etti. Microsoft da bu sorunu kabul etti ve bir düzeltme üzerinde çalıştığını açıkladı.

Microsoft kullanıcıların bu güncellemeyi yükledikten sonra bazı oyunları oynarken grafik ve fare performansında düşüş yaşayabildiğini açıkladı. Gelen raporlara göre, bu güncellemenin daha eski oyunlarda da performans sorunlarına neden olduğu, Call of Duty 4 ve Call of Duty: Modern Warfare 2 oyuncularının da benzer şikayetlerde bulunduğu belirtildi.

Microsoft, son Windows 10 güncellemesinin kaldırmasını istedi!

Şirket, bir çözüm üzerinde çalıştığını ve gelecek bir sürümdeki güncelleme ile sorunun çözüleceğini ekledi. Kullanıcıların, performansı yeniden kazanmak için kısa vadeli bir çözüm olarak KB4482887’yi kaldırabileceğini söyledi.

Burada KB4482887‘nin Windows 10 için birkaç iyileştirme getirdiğini de belirtmek gerekiyor. Söz konusu sorun oyunlar dışında hiçbir yerde kendini göstermedi. Bu yüzden bilgisayarında oyun oynamayan kullanıcılar için endişelenecek bir durum söz konusu değil.

 

One thought on “Microsoft: son Windows 10 güncellemesini kaldırın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Pin It on Pinterest